Canon i-sensys LBP251dw

Free!

Compare

Description

Canon i-SENSYS LBP251dw

Овој црно-бел ласерски печатач за A4 формати е брз, практичен за користење и сигурен. Благодарение на одличниот избор на опции за Cloud услуги и мобилни уреди, тој е совршен за висококвалитетното печатење кое им е потребно на работните групи и мали деловни претпријатија.

 

Линк за детална спецификација

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Canon i-sensys LBP251dw”

Your email address will not be published.