Canon TM300

Печатете со висок квалитет со инк-џет печатач од 36”

Категорија

Опис

Детален опис и спецификација на прозводот може да погледенте на следниов ЛИНК

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Canon TM300”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

TOP