Canon DR-F120

Скенирајте различни документи без напор со повеќенаменскиот imageFORMULA DR-F120. Скенер за документи наменет за зголемување на продуктивноста во домот или во мали канцеларии.

Категорија

Опис

Детален опис и спецификација на производот може да погледнете на следниов ЛИНК

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Canon DR-F120”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

TOP