CanoScan LiDE 300

Овој лесен, компактен и достапен скенер е совршен за оние кои сакаат практично печатење со допир на едно копче.

Компактен, елегантен и достапен скенер за во домот или канцеларијата

Овој лесен скенер со рамно лежиште за А4-формати има елегантен, компактен и стилски дизајн и опремен е со 4 EZ-копчиња за ракување што овозможуваат едноставно користење и скенирање без напор. Совршен за скенирање со висока резолуција во домот или во канцеларијата.

Драјвери и софтвер за LiDE 300

Категорија

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CanoScan LiDE 300”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

TOP