Canon MF264dw

Сè-во-едно црно-бел ласерски уред

MF264dw:
Печатење, копирање и скенирањe

MF267dw и MF269dw:
Печатење, копирање, скенирање и испраќање на факсови

Опис

Детален опис и специфкација на прозводот може да погледнете на следниов ЛИНК

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Canon MF264dw”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

TOP