Canon MF453dw

Сè-во-едно црно-бел ласер

Опис

Детална специфкација за прозводот видете на следниов ЛИНК

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Canon MF453dw”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

TOP