Canon TC20

Печатете евтини и професионални материјали со imagePROGRAF TC-20 од Canon – печатач од 24″ за на работна маса што е едноставен за користење и наменет за мали канцеларии, продавници, училишта, па дури и за работа од дома.

Категорија

Опис

Детален опис и спецфкација на производот може да погледнете на следниов ЛИНК

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Canon TC20”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

TOP